Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës Re, Kompleksi Akses Tirana

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 65 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO33
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 43
Sip. e brendshme 57 m2
Sip. Totale 65 m2
Sip. Toke 65 m2
Kati 6

Karakteristikat