Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Urban Gate, Astir

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe: 106.7 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO12
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 34
Sip. e brendshme 90 m2
Sip. Toke 107 m2
Kati 3